Trainee Shipping & Logistics

Via het intensieve opleidingsprogramma Trainee Shipping & Logistics heroriënteren Randstad en Portilog sterke kandidaten en bereiden ze voor op een job in een havengebonden of logistiek bedrijf.

Bent u op zoek naar een nieuwe medewerker of tijdelijke arbeidskracht? Kijkt u op tegen de hoge wervingskosten, vele sollicitatiegesprekken en lange inwerkperiode? Met onze aanpak bespaart u kosten, tijd en energie. 

Uw knelpuntvacatures sneller ingevuld: wij stomen dé kandidaat voor u klaar.

Hoe gaan we te werk?

  • Randstad screent de kandidaat op competenties, motivatie, onmiddellijke beschikbaarheid en bereidheid om voltijds te werken.
  • Portilog organiseert kwalitatieve opleidingen met focus op de praktijk.
  • Tijdens een jobdate brengt Randstad de kandidaat met zijn/haar potentiële werkgever in contact.

De kandidaten zijn gemotiveerd, hebben de juiste vaardigheden en kennis én kunnen meteen bij u aan de slag als customer service medewerker, (hulp)expediteur, planner logistiek bediende of (hulp)declarant, …

Klik hier voor het programma

Lees de testimonial van Ruben Paul Eykens

Klik hier voor meer ervaringen van deelnemers en bedrijven

Interesse?

Neem contact op met

  • Randstad Gent: tel. 09 269 98 98, gent_1029@randstad.be
  • Randstad Genk: tel. 089 35 60 65, genk_1533@randstad.be
  • Randstad Herentals: tel 014 28 64 20 , herentals_891@randstad.be
  • Randstad Antwerpen: tel. 03 201 14 90, antwerpen_734@randstad.be
  • Randstad Mechelen: tel. 03 820 52 45, mechelen_741@randstad.be
  • Randstad Brugge, tel. 050 45 62 81, brugge_411@randstad.be
  • Randstad Beveren: tel. 03 750 29 31, beveren_788@randstad.be
  • Portilog: Aline Elst, tel. 03 205 18 85, aline.elst@portilog.be

Neem alvast een proefje van het echte werk

Maak al spelenderwijs kennis met vier cruciale jobs in de haven: douanedeclarant, scheepsagent, expediteur en magazijnmedewerker. Ontdek of u de skills heeft die voor de functie nodig zijn. Lees meer