Investeren in kennis voor een up-to-date douane-team
“Bij DKM geloven we in het investeren in onze medewerkers, zodat zij altijd op de hoogte zijn van de laatste ontwikkelingen binnen de douanewereld.
Kristof Ghys
Opleidingsverantwoordelijke

Bij DKM weten we hoe belangrijk het is om te investeren in onze medewerkers. Daarom bieden wij hen de kans om de Portilog-opleiding ‘Inleiding tot de douanematerie‘ te volgen, zodat ze steeds op de hoogte zijn van de laatste nieuwe wetten, regels en processen binnen de douanewereld.
In oktober vond voor de eerste groep de eerste dag van de opleiding plaats. Zij, en nog een aantal andere groepen, volgen de komende periode deze interessante opleiding van Portilog.
Kiani Bastiaens, Camille Kennes, Adinda Pittoors en Maarten Yperman startten op 5 oktober hun eerste opleidingsdag. Beelden zeggen meer dan woorden en daarom neemt Kiani jullie door middel van leuke foto’s mee doorheen deze eerste opleidingsdag. Of ze het plezant vonden? Oordeel zelf maar aan de hand van de foto’s die ze op facebook hebben gepost.

