Trainee Shipping & Logistics

Topmedewerker met kennis van zaken?
Randstad en Portilog maken het mogelijk!

Bent u op zoek naar een nieuwe medewerker of tijdelijke arbeidskracht?
Kijkt u op tegen de hoge wervingskosten, vele sollicitatiegesprekken en lange inwerkperiode?

Met onze aanpak bespaart u kosten, tijd en energie.

Uw knelpuntvacatures sneller ingevuld:
wij stomen dé kandidaat voor u klaar

Via een specifiek online opleidingsprogramma ‘Trainee Shipping and Logistics’ heroriënteren Randstad en Portilog sterke kandidaten en bereiden ze voor op een job in een havengebonden en logistiek bedrijf.

Hoe gaan we tewerk?

  • Randstad screent de kandidaat op competenties, motivatie, onmiddellijke beschikbaarheid en bereidheid om voltijds te werken.
  • Portilog organiseert kwalitatieve opleidingen met focus op de praktijk.
  • Alle opleidingen zijn online, in lijn met de nieuwe leernoden in de sector en conform de huidige veiligheidsmaatregelen van de overheid en in de bedrijven.
  • Tijdens een jobdate brengt Randstad de kandidaat met zijn/haar potentiële werkgever in contact.

De kandidaten zijn gemotiveerd, hebben de juiste vaardigheden en kennis én kunnen meteen bij u aan de slag als customer service medewerker, (hulp)expediteur, planner logistiek bedienden en (hulp)declarant, …

Klik hier voor het programma

Lees hier hoe deelnemer Ruben Paul Eykens het traject heeft ervaren.

Klik hier voor nog meer ervaringen van deelnemers en bedrijven

Interesse?

Neem contact op met

  • Randstad Gent: tel. 09 269 98 98, gent_1029@randstad.be
  • Randstad Genk: tel. 089 35 60 65, genk_1533@randstad.be
  • Randstad Herentals: tel 014 28 64 20 , herentals_891@randstad.be
  • Randstad Antwerpen: tel. 03 201 14 90, antwerpen_734@randstad.be
  • Randstad Mechelen: tel. 03 820 52 45, mechelen_741@randstad.be
  • Randstad Brugge, tel. 050 45 62 81, brugge_411@randstad.be
  • Randstad Beveren: tel. 03 750 29 31, beveren_788@randstad.be
  • Portilog: Aline Elst, tel. 03 205 18 85, aline.elst@portilog.be